Skip to main content

GARDE-INTERIÉRY REPASE

Podlahářské práce

Nabízíme kompletní servis v oblasti pokládky podlah. Pokládáme všechny typy podlahových krytin: plovoucí podlahy, parkety PVC, zátěžové koberce do kancelářských prostor. Zaměřuje se rovněž na opravy starších podlah a repase parket. Součástí nabídky je vyměření plochy, cenová kalkulace a poradenské služby – výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle individuálních požadavků a podmínek. Firma samozřejmě také provádí veškeré přípravné (např. odstranění starých podlahových krytin, úprava podkladu atd.) a dokončovací práce (lištování, lakování a další).

Parkety


Pokládka parket všeho druhu, klasické, mozaikové, dvouvrstvé a další. Renovace starých parket a dřevěných podlah. Šetrné repase za použití moderních postupů a technologií.

  • Renovace starých parket (broušení, tmelení, lakování) a dřevěných podlah
  • Montáž nových parket a podlah z masivních palubek

Plovoucí podlahy


Odborná montáž plovoucích podlah všech typů. Poradenství při výběru typu plovoucí podlahy vhodným pro dané prostory s ohledem na funkci prostoru, vlhkost prostředí a další faktory.

  • Laminátové plovoucí podlahy
  • Dřevěné plovoucí podlahy

Pokládka zátěžových koberců do kancelářských prostor


Pokládka zátěžových koberců libovolných rozměrů a tvarů v komerčních prostorách. Montáž kobercových lišt, které podtrhnou dokonalý vzhled interiéru.

Máte zájem o naše služby? Chystáte se řešit opravu či výměnu podlahy?

Poptávkový formulář

Není zadána ulice a č.p.!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
Není zadáno telefonní číslo!
Zadejte korektní emailovou adresu!
Neplatný vstup
Invalid Input