Skip to main content

Podlahářské práce

Podlahová řešení - nová pokládka, repase a obnova starých

Nabízíme kompletní servis v oblasti pokládky podlah. Pokládáme všechny typy podlahových krytin: plovoucí podlahy, parkety PVC, koberce. Zaměřuje se rovněž na opravy starších podlah a repase parket.

Součástí nabídky je vyměření plochy, cenová kalkulace a poradenské služby – výběr nejvhodnější podlahové krytiny podle individuálních požadavků a podmínek.

Firma samozřejmě také provádí veškeré přípravné (např. odstranění starých podlahových krytin, úprava podkladu atd.) a dokončovací práce (lištování, lakování a další).


Parkety

Pokládka parket všeho druhu, klasické, mozaikové, dvouvrstvé a další. Renovace starých parket a dřevěných podlah. Šetrné repase za použití moderních postupů a technologií.

 • Renovace starých parket (broušení, tmelení, lakování) a dřevěných podlah
 • Montáž nových parket a podlah z masivních palubek

Plovoucí podlahy

Odborná montáž plovoucích podlah všech typů. Poradenství při výběru typu plovoucí podlahy vhodným pro dané prostory s ohledem na funkci prostoru, vlhkost prostředí a další faktory.

 • Laminátové plovoucí podlahy
 • Dřevěné plovoucí podlahy

Ostatní typy podlahových krytin

Firma provádí na přání zákazníka pokládku různých dalších typů podlahových krytin jako jsou linoleum, PVC, korkové podlahy atd.

Pokládka koberců

Pokládka všech typů koberců libovolných rozměrů a tvarů v bytech i komerčních prostorách. Montáž kobercových lišt, které podtrhnou dokonalý vzhled interiéru.

Máte zájem o naše služby? Chystáte se řešit opravu či výměnu podlahy?

Poptávkový formulář

Není zadána ulice a č.p.!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
Není zadáno telefonní číslo!
Zadejte korektní emailovou adresu!
Neplatný vstup
Invalid Input

Reference našich zákazníků

 • Rudolf Fürst

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma u nás provedla repasování a nátěr oken, dveří a parket ve třech bytech, dům je z 30. let. Výtečná kvalita práce, profesionální a slušná úroveň komunikace se zákazníkem. Nemohu než doporučit."

 • Patrik Novák

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Tato firma nám provedla repasi špaletových oken a dveří v bytě v činžovním domě ve Vršovicích. Velmi kvalitní provedení prací a výborná komunikace nejenom jednatele firmy ale i všech zaměstnanců -truhlářů, lakýrníků.. Já jím všem tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci."
 • Tomáš Seko

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla rekonstrukci oken v celém domě. S jednáním, domluvou i výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Doporučuji."
 • Petr Pohunek

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Velmi dobrá zkušenost. Firma Garde nám prováděla rekonstrukci 12 dvojitých historických oken v domě v Praze na Malé Straně restaurátorským způsobem. Velmi dobrá komunikace, velmi kvalitní zpracování včetně repase historických kovových prvků a mechanismů. Provedeno s citem pro detaily a pro historický kontext prací. Mohu jen doporučit."
 • Ivan Brož

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou Garde-Interiery mám výbornou zkušenost. Nechal jsem si od ní renovovat historické interiérové dveře.Rychlé a flexibilní jednání, ochotný a vstřícný přístup.S výsledkem renovace jsem velmi spokojený."
 • Jan Novotný

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla repase a nové nátěry špaletových oken v činžovním domě a s průběhem i výsledkem jsem byl velmi spokojen, mohu doporučit."
 • Štěpán Podmol

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou jsme řešili renovaci kazetových dveří a pokládku parket. S provedením obojího jsme velice spokojeni. Komunikace a celkový přístup jednatele také příkladná. Mohu jen doporučit."