Skip to main content

Truhlářská výroba

Umění v dřevě - Kvalita, která přetrvá generace

Výroba atypových prvků nábytku dle vaší specifikace nebo jako kompletní dodávka včetně služby architekta představuje naši klíčovou nabídku.

Naše firma se specializuje na přizpůsobení nábytku, který perfektně zapadne do vašeho životního prostoru, ať už se jedná o domov nebo kancelář.

Spolupracujeme s kvalifikovanými architekty a designéry, aby vaše vize byla realizována s nejvyšším možným standardem.

Pokud jste vlastníkem unikátního nábytku nebo máte zájem o zachování konkrétního stylu, naše služby také zahrnují výrobu replik nábytku nebo doplňků dle vašeho stávajícího interiérového vybavení. Toto umožňuje nepřerušovanou kontinuitu stylu a designu v rámci vašeho prostoru. Naše repliky jsou pečlivě vyrobeny s ohledem na detail, aby byly co nejvěrnější originálu.

V našem sortimentu je kladen důraz na kvalitu, originalitu a přizpůsobivost. Spolupracujeme s vami na každém kroku procesu, od konzultací přes návrhy až po finální realizaci. Naším cílem je vytvořit nábytek, který nejen vyhoví vašim potřebám, ale i předčí vaše očekávání.

Nezaváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo pro setkání s naším týmem. Těšíme se na spolupráci s vámi na realizaci vašeho ideálního interiérového řešení.

Potřebujete vyrobit, opravit nebo repasovat staré dřevěné prvky?

Poptávkový formulář

Není zadána ulice a č.p.!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
Není zadáno telefonní číslo!
Zadejte korektní emailovou adresu!
Neplatný vstup
Invalid Input

Reference našich zákazníků

 • Rudolf Fürst

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma u nás provedla repasování a nátěr oken, dveří a parket ve třech bytech, dům je z 30. let. Výtečná kvalita práce, profesionální a slušná úroveň komunikace se zákazníkem. Nemohu než doporučit."

 • Patrik Novák

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Tato firma nám provedla repasi špaletových oken a dveří v bytě v činžovním domě ve Vršovicích. Velmi kvalitní provedení prací a výborná komunikace nejenom jednatele firmy ale i všech zaměstnanců -truhlářů, lakýrníků.. Já jím všem tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci."
 • Tomáš Seko

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla rekonstrukci oken v celém domě. S jednáním, domluvou i výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Doporučuji."
 • Petr Pohunek

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Velmi dobrá zkušenost. Firma Garde nám prováděla rekonstrukci 12 dvojitých historických oken v domě v Praze na Malé Straně restaurátorským způsobem. Velmi dobrá komunikace, velmi kvalitní zpracování včetně repase historických kovových prvků a mechanismů. Provedeno s citem pro detaily a pro historický kontext prací. Mohu jen doporučit."
 • Ivan Brož

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou Garde-Interiery mám výbornou zkušenost. Nechal jsem si od ní renovovat historické interiérové dveře.Rychlé a flexibilní jednání, ochotný a vstřícný přístup.S výsledkem renovace jsem velmi spokojený."
 • Jan Novotný

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla repase a nové nátěry špaletových oken v činžovním domě a s průběhem i výsledkem jsem byl velmi spokojen, mohu doporučit."
 • Štěpán Podmol

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou jsme řešili renovaci kazetových dveří a pokládku parket. S provedením obojího jsme velice spokojeni. Komunikace a celkový přístup jednatele také příkladná. Mohu jen doporučit."