Skip to main content

GARDE-INTERIÉRY REPASE

O nás

GARDE-INTERIÉRY repase s.r.o.


Společnost GARDE-INTERIÉRY repase se zabývá převážně repasemi oken a dveří nejen historických budov. Doplňujícími činnostmi firmy jsou práce malířské, lakýrnické, podlahářské a truhlářské.

Firma Garde-interiéry působí na českém trhu již od roku 1993. Jednatel začínal nejprve jako fyzická osoba s živnostenským listem, v roce 2005 založil společnosti GARDE-INTERIÉRY s.r.o. a v roce 2022 založil speciálně na repase oken a dveří společnost GARDE-INTERIÉRY repase s.r.o.

Vedle dlouhodobých zkušeností a dobře odvedené práce sází na komplexnost řešení. Zajistí pro vás všechny potřebné řemeslníky, nabídne vám zkušené a vysoce profesionální pracovníky ve všech souvisejících oborech – truhláře, malíře pokojů, lakýrníky, natěrače, zámečníky a sklenáře.

Všechny nabízené práce dodává pomocí vlastních zkušených zaměstnanců. Doplňkové služby zajišťuje pomocí ověřených spolupracujících firem.
Dodržuje termíny! Zajištuje plynulý harmonogram a návaznost jednotlivých prací. Vezme si úpravu Vašeho interiéru na starost se vším všudy a projekt provede na klíč. Vyhoví i dalším vašim konkrétním požadavkům a návrhům.

Politika kvality


GARDE-INTERIÉRY repase bude trvale poskytovat služby, které splňují nebo převyšují požadavky a očekávání zákazníků.

Aktivně usilujeme o zvyšování kvality prostřednictvím takových postupů, které umožní každému zaměstnanci, aby svou práci vykonával za všech okolností správně.

Kvalita je pro nás jedním ze základních pilířů. Snažíme se tedy školit zaměstnance, tak aby odvádělá práce byla co nejlepší. Pravidelně absolvujeme certifikace, které pomáhají spojit všechny prováděné činnosti tak, aby vedly k úspěšnému ukončení projektů.

Certifikáty jsou jednou ze záruk dobře odvedené práce!

Vedení společnosti se zavazuje, že bude:

  • Systematickým výběrem, přípravou a motivací zaměstnanců zajišťovat vysokou úroveň kvality práce

  • Provádět všechny své činnosti v souladu s příslušnými zákony, nařízeními a jinými legislativními či technickými předpisy
  • Vyhodnocovat efektivitu a kvalitu práce a zavádět opatření pro neustálé zlepšování
  • Zvýšovat zainteresovanost zaměstnanců společnosti na plnění úkolů společnosti
  • Zavádět co nejrychleji a co nejefektivněji nápravná opatření
  • Neustále zlepšovat image a jméno společnosti
  • Udržovat vynikající podmínky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstanců
  • Zajišťovat řádnou ochranu životního prostředí

Líbí se vám naše práce? Máte zájem o naše služby?
Obraťte se na nás