Skip to main content

Naše služby

Hlavní činností naší firmy jsou repase oken a dveří bytů, bytových domů a institucí nejen v historických budovách. Doplňujícími činostmi firmy jsou práce malířské, lakýrnické, podlahářské, zednické a truhlářské.

Opravy dřevěných oken

Chystáte se vyměnit stará okna za nová, třeba plastová? A není to škoda? Jste připraveni na náklady spojené s pořízením nových oken, složité poptávání atypických rozměrů, zbytečné vybourávání celých oken a v některých případech dokonce na nekonečné popotahování s památkáři?

Opravy dřevěných dveří

Odborně provedená rekonstrukce starých dveří dokáže budově či interiéru vtisknout vznešenost, majestátný půvab a dokonce i rafinovanou originalitu.

Repase dřevěných prvků

Zabýváme se repasemi starých a znehodnocených dřevěných zařizovacích prvků - dřevěného obložení, dřevěných (i kovových) zábradlí.

Podlahářské práce

Nabízíme kompletní servis v oblasti pokládky podlah. Pokládáme všechny typy podlahových krytin: plovoucí podlahy, parkety PVC, koberce. Zaměřuje se rovněž na opravy starších podlah a repase parket.

Truhlářská výroba

Výroba atypových prvků nábytku dle vaší specifikace nebo jako kompletní dodávka včetně služby architekta je naším klíčovým zaměřením. Nabízíme individuální přístup a profesionální poradenství, abychom naplnili vaše unikátní potřeby a přání.

Malířské, natěračské a lakýrnické práce

Specializujeme se na malířské, natěračské a lakýrnické práce. Nabízíme komplexní služby od přípravných prací přes dekorativní malování až po nátěry dřevěných a kovových povrchů. Součástí nabídky jsou také truhlářské a zámečnické práce, včetně doplňkových služeb jako montáž žaluzií a pokládka podlahových krytin.