Skip to main content

Malířské, natěračské a lakýrnické práce

Lakýrnické práce na nejvyšší úrovni, oživte svůj domov s námi

Nabízíme širokou škálu malířských, natěračských a lakýrnických prací.

Mezi malířské služby patří různé úpravy interiérů, včetně přípravných prací, dekorativního malování a úprav povrchů stěn. Lakýrníci a natěrači se specializují na nátěry dřevěných, kovových a betonových povrchů, a nabízejí také truhlářské a zámečnické práce.


Malířské práce

Malíři provádějí rozmanité úpravy interiérů. Kromě malování jde samozřejmě o přípravné práce (zednické práce, úprava povrchů stěn, štukování, opravy omítky, repase, drobné sádrokartonové konstrukce atd.) a různé doplňkové služby na žádost zákazníka.

Základní nabídka malování bytových i nebytových prostor

 • jednobarevná malba
 • tónování barev a barevné návrhy dle vzorníků
 • dekorativní malování za použití různých technik malby (lazurování, šablonování atd.)
 • dekorativní povrchy stěn (štuky, nástřiky)

Lakýrníci a natěrači

Lakýrníci a natěrači se zaměřují na nátěry různých povrchů, používají rozmanité nátěrové hmoty, samozřejmostí je příprava podkladu a oprava povrchů. Součástí nabídky firmy jsou také truhlářské práce (oprava oken, dveří, výroba nových dílců) a zámečnické práce (repase kování, výroba kovových dílů, opravy zámků apod.)

Základní nabídka lakýrnických a natěračských prací

 • nátěry dřevěných povrchů - okna, dveře, parkety, zárubně
 • nátěry kovových konstrukcí – střechy, zábradlí, ploty, ÚT, zimní zahrady
 • nátěry betonových a jiných podlah atd.

Kompletní dokončení úpravy interiérů

K malířským, lakýrnickým a natěračským pracím firma nabízí další doplňkové služby jako je například výroba rolet, montáž žaluzií, pokládka podlahových krytin a mnoho dalších.

Máte zájem o naše služby? Chystáte se na rekonstrukci?

Poptávkový formulář

Není zadána ulice a č.p.!
Jméno a přijmení není zadáno!
Invalid Input
Není zadáno telefonní číslo!
Zadejte korektní emailovou adresu!
Neplatný vstup
Invalid Input

Reference našich zákazníků

 • Rudolf Fürst

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma u nás provedla repasování a nátěr oken, dveří a parket ve třech bytech, dům je z 30. let. Výtečná kvalita práce, profesionální a slušná úroveň komunikace se zákazníkem. Nemohu než doporučit."

 • Patrik Novák

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Tato firma nám provedla repasi špaletových oken a dveří v bytě v činžovním domě ve Vršovicích. Velmi kvalitní provedení prací a výborná komunikace nejenom jednatele firmy ale i všech zaměstnanců -truhlářů, lakýrníků.. Já jím všem tímto moc děkuji a těším se na další spolupráci."
 • Tomáš Seko

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla rekonstrukci oken v celém domě. S jednáním, domluvou i výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Doporučuji."
 • Petr Pohunek

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Velmi dobrá zkušenost. Firma Garde nám prováděla rekonstrukci 12 dvojitých historických oken v domě v Praze na Malé Straně restaurátorským způsobem. Velmi dobrá komunikace, velmi kvalitní zpracování včetně repase historických kovových prvků a mechanismů. Provedeno s citem pro detaily a pro historický kontext prací. Mohu jen doporučit."
 • Ivan Brož

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou Garde-Interiery mám výbornou zkušenost. Nechal jsem si od ní renovovat historické interiérové dveře.Rychlé a flexibilní jednání, ochotný a vstřícný přístup.S výsledkem renovace jsem velmi spokojený."
 • Jan Novotný

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "Firma prováděla repase a nové nátěry špaletových oken v činžovním domě a s průběhem i výsledkem jsem byl velmi spokojen, mohu doporučit."
 • Štěpán Podmol

  ⭐⭐⭐⭐⭐
  "S firmou jsme řešili renovaci kazetových dveří a pokládku parket. S provedením obojího jsme velice spokojeni. Komunikace a celkový přístup jednatele také příkladná. Mohu jen doporučit."